Niepowtarzalne perełki vintage w oryginalnych stylizacjach | Daisyday

Nowość! Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 90zł!

cross

kobiety

mężczyźni

O Daisyday

Cześć! Miło nam, że tutaj jesteś. Parę słów o nas - daisyday, tworzy Patrycja wraz z najlepszą ekipą - od stylizacji, przez organizację sesji zdjęciowych aż do edycji zdjęć. Nasz sklep powstał z potrzeby pokazania, że moda z drugiej ręki, jest niepowtarzalna i inspirująca. Łączymy naszą pasję do mody z odpowiedzialnym wyborem. To miejsce dla wszystkich fanów mody i dla tych którzy chcą pomóc chronić nasze środowisko.

W daisyday pokazujemy ubrania na modelkach, wykorzystujemy również wideo, dzięki czemu możecie oglądać ciuchy w ruchu. Kilka razy w tygodniu pojawiają się nowe perełki!

Wiemy, że nie każdy ma ten przywilej, żeby móc myśleć o sprawach związanych z ekologią. Jednak wierzymy, że jeśli możesz dokonać wyboru to zrobisz to świadomie. Postaw na odpowiedzialne zakupy, które są niepowtarzalne i odznaczają się wysoką jakością.

W Daisyday znajdziesz perełki Vintage, ale również odzież z późniejszych okresów. Śledzimy globalne trendy i staramy się wyselekcjonować jak najlepszą odzież. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego, miłośnicy lat 60’, 70’, 80’, jak i styl lat 90’ i 00’. Obserwujemy również street style, czyli to co wy nosicie! Zaufaj nam a my spełnimy Twoje oczekiwania.

Jak działamy?

1

Nasz pierwszy krok to wybranie stylów odzieży, które chcemy wam pokazać. Możemy to zrobić dzięki współpracy z naszym zaufanym dostawcą.

2

Po starannej selekcji nasze rzeczy są prane i prasowane. Jeśli są potrzebne dodatkowe naprawy bądź modyfikacje, również wtedy ich dokonujemy. Ewentualne uszkodzenia zawsze opisujemy i robimy im zdjęcia.

3

Następnie opisujemy każdą sztukę, ustalamy jej rozmiar i robimy zdjęcia, które później widzicie na naszej stronie. Tworzymy dla was również przykładowe stylizacje, dzięki czemu możecie się zainspirować.

4

Ostatnim krokiem jest spakowanie zamówień w kartonowe ekologiczne pudełka i wysłanie ich do was! Staramy się aby nasz proces był jak najbardziej transparentny i świadomy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu!

Bądź na bieżąco!

Sprawdź naszego Instagrama @daisyday.wear Często wrzucamy stories dotyczące naszego procesu, promocji oraz naszych nowych wyszukanych perełkach!

To zajmie tylko chwilę...